Moderní pohovka Primus, modrá Kronos

Moderní a kvalitní pohovka Primus Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a... více informací »
Moderní pohovka Primus
Značka: MRC
10 243 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Primus Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a...

Moderní a kvalitní pohovka Primus
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Součástí jsou všechny polštáře na fotografii 
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
220x86x94 cm
Výška sedu: 40 cm
Plocha po rozložení: 194×140 cm
Tento exkluzivní kousek Moderní pohovka Primus, modrá Kronos jde koupit pohodlně na našich stránkách ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete získat akční zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu. Oblíbená značka MRC pro vás vyrábí kvalitní výrobky
Akční a ve slevě produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos máte možnost najít lehce na našem webu v kategorii pohovky – 3 sedáky! Pořiďte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! Kvalitní a levný produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos získáte právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte vyjímečné kusy z této kategorie za super peníze. Oblíbený dodavatel MRC vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment A to je teprve začátek! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce MRC. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Moderní pohovka Primus, modrá Kronos můžete najít bez problémů tady a teď na našem webu v sekci pohovky – 3 sedáky! Prozkoumejte zlevněné zboží z naší sekce za internetové ceny! Populární výrobce MRC dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment. Povedený produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos máte možnost získat prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice pohovky – 3 sedáky. Prozkoumejte skvělé produkty z této kategorie z pohodlí domova! Tato značka MRC vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami. Náš sortiment je široký, u nás najdete další prověřené produkty značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos pořídíte právě teď tu na našich stránkách v sekci pohovky – 3 sedáky! Vyberte si ještě další zboží z naší rubriky jednoduše online! Velmi oblíbený produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos seženete přímo tady na stránkách v kategorii pohovky – 3 sedáky. Připravili jsme ještě ostatní kusy z této známé sekce za super ceny! Tato značka MRC pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky za výborné peníze. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento levný kus Moderní pohovka Primus, modrá Kronos jde nakoupit bez obtíží tady na webu v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte oblíbené kousky ve zmíněné rubrice za super cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Žádaný produkt Moderní pohovka Primus, modrá Kronos lze zakoupit přímo tady na našich stránkách v populární rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu. Přední značka MRC pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty.. Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený kus Moderní pohovka Primus, modrá Kronos máte možnost dostat taky tady u nás ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní pořídíte nové kousky z naší sekce z pohodlí domova. Tato značka MRC má v nabídce skvělý sortiment.. To však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný výrobek Moderní pohovka Primus, modrá Kronos od společnosti MRC lze pořídit právě dnes za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 10 243 Kč.