Moderní pohovka Olivie, šedá Inari

Moderní a kvalitní pohovka Olivie Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a... více informací »
Moderní pohovka Olivie
Značka: MRC
10 243 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Olivie Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a...

Moderní a kvalitní pohovka Olivie
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len
Součástí jsou všechny polštáře na fotografii 
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
211x86x94 cm
Výška sedu: 40 cm
Plocha po rozložení: 196×140 cm Tento výjimečný kousek Moderní pohovka Olivie, šedá Inari pořídíte bez problémů na našem webu v kategorii pohovky – 2 sedáky. Nyní můžete najít ostatní kousky ze zmíněné sekce snadno online. Exkluzivní kus je dostupný snadno tady na webu v rubrice pohovky – 2 sedáky! Nyní koupíte akční produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele MRC. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel MRC dlouhodobě dodává kvalitní zboží
Žádaný výrobek je k dispozici bez problémů na webu v rubrice pohovky – 2 sedáky. Najděte si nové kusy z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Moderní pohovka Olivie, šedá Inari jde sehnat lehce tady na našem webu zařazený v sekci pohovky – 2 sedáky. Nyní můžete koupit parádní kusy ve zmíněné sekci za internetové ceny! Věhlasný dodavatel MRC pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kousků od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Vysoce kvalitní výrobek Moderní pohovka Olivie, šedá Inari naleznete mimo jiné na našem webu umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky! Nyní koupíte nové kusy z naší sekce z pohodlí domova. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka MRC pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Nové kousky každý den.
Tento neodolatelný produkt Moderní pohovka Olivie, šedá Inari můžete pořídit rovnou na našem webu v rubrice pohovky – 2 sedáky. Připravili jsme vyjímečné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova!
Ve slevě produkt Moderní pohovka Olivie, šedá Inari máte možnost dostat rovnou tady na webu v populární kategorii pohovky – 2 sedáky. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této rubriky snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce MRC pro vás připravuje top produkty. Udělejte radost sami sobě!
Velmi oblíbený produkt Moderní pohovka Olivie, šedá můžete sehnat ještě na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky. Podívejte se na skvělé kousky ve zmiňované rubrice jednoduše online! Kvalitní kus Moderní pohovka Olivie, šedá lze pořídit lehce tu na webu v populární kategorii pohovky – 2 sedáky. Získejte zcela nové produkty z této sekce z pohodlí domova! To však není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce MRC dodává vysoce kvalitní výrobky. za skutečně výhodné peníze. Udělejte radost sami sobě! Hodně oblíbený produkt Moderní pohovka Olivie, šedá Inari je dostupný právě zde na webu umístěný v kategorii pohovky – 2 sedáky! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MRC vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. se zárukou.

Tento zlevněný kousek Moderní pohovka Olivie, šedá Inari od skvělého výrobce MRC dostanete ještě dnes opravdu levně. Cenově vychází na 10 243 Kč.