Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos

Moderní a kvalitní pohovka Matylda Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a... více informací »
Moderní pohovka Matylda
Značka: MRC
11 023 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Matylda Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a...

Moderní a kvalitní pohovka Matylda
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Opěrné polštáře jsou součástí pohovky
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
233x85x92cm
Výška sedu: 37 cm
Šíře sedací plochy: 195 cm
Hloubka sedu (bez polštářů): 55 cm
Výška nožiček: 3 cm
Rozměry polštáře: 48×65 cm
Plocha po rozložení: 196×138 cm Tento diskontní produkt Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos jde získat jednoduše na stránkách v kategorii pohovky – 3 sedáky! Získejte vyjímečné zboží z naší kategorie za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka MRC pro své zákazníky prodává špičkové zboží Nové kousky každý den. Neodolatelný výrobek máte možnost najít rovněž tu na stránkách umístěný v sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete najít ostatní zboží ze zmíněné rubriky za outletovou cenu!
Tento exkluzivní produkt jde pořídit bez obtíží tady na webu ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete najít ještě další produkty z této sekce za internetové ceny! Zcela unikátní produkt Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos můžete sehnat bezstarostně tady u nás umístěný v kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z této známé sekce za super ceny. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný produkt pořídíte bez obtíží tady u nás umístěný v sekci pohovky – 3 sedáky. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu!
Výjimečný kus Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos je dostupný ještě na webu ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Pořiďte si vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené kousky od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MRC pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží
Tento levný produkt Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos najdete lehce tu na stránkách v rubrice pohovky – 3 sedáky. Prozkoumejte ostatní kusy ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky MRC. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce MRC má kvalitní sortiment.

Tento zlevněný produkt Moderní pohovka Matylda, žlutá jde získat zrovna tady na našich stránkách v oblíbené kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní získáte nové kousky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Zcela unikátní produkt Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos je k získání právě tady na webu ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další vybrané produkty od výrobce MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný produkt získáte bez obtíží tady na stránkách zařazený v sekci pohovky – 3 sedáky! Najděte si podobné zboží ve zmíněné kategorii za akční cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce MRC vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží ! Tento unikátní produkt naleznete snadno u nás v oblíbené sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete najít vyjímečné zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Moderní pohovka Matylda, žlutá Kronos od značky se zárukou kvality MRC pořídíte právě teď skutečně levně. Zrovna teď v akci za 11 023 Kč.