Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos

Zlevněný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos jde sehnat prostě na stránkách v oblíbené sekci pohovky - 3 sedáky.... více informací »
Moderní pohovka Matylda
Značka: MRC
11 023 Kč
Ověřit dostupnost
Zlevněný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos jde sehnat prostě na stránkách v oblíbené sekci pohovky - 3 sedáky....

Zlevněný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos jde sehnat prostě na stránkách v oblíbené sekci pohovky – 3 sedáky. Získejte oblíbené produkty z této sekce za příznivou cenu! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další kvalitní kousky značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel MRC má v nabídce top sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Moderní a kvalitní pohovka Matylda
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Opěrné polštáře jsou součástí pohovky
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
233x85x92cm
Výška sedu: 37 cm
Šíře sedací plochy: 195 cm
Hloubka sedu (bez polštářů): 55 cm
Výška nožiček: 3 cm
Rozměry polštáře: 48×65 cm
Plocha po rozložení: 196×138 cm
Tento oblíbený produkt máte možnost sehnat jednoduše tady na stránkách v sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete koupit parádní výrobky ve zmiňované rubrice za internetové ceny. U zákazníků oblíbený výrobce MRC pro vás vyrábí top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Žádaný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá získáte bez obtíží tady na našem webu zařazený v kategorii pohovky – 3 sedáky! Připravili jsme kvalitní produkty z této rubriky v akci! Oblíbený výrobce MRC má v nabídce top produkty Podívejte se sami! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více produktů od výrobce MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos máte možnost najít zrovna tu na webu umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky. Připravili jsme pro vás nové produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka MRC má ve stále nabídkce top produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.
Tento velmi žádaný produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos naleznete snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní najdete zlevněné výrobky z této kategorie za extra cenu.

Ve slevě produkt je k sehnání právě teď tady na webu umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky! Najděte si ostatní produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Povedený produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos seženete nyní na našem webu ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Podívejte se na jiné výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další zboží od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel MRC má top sortiment.
Tento akční a ve slevě produkt pořídíte nyní tu na našem webu zařazený v sekci pohovky – 3 sedáky! Nyní koupíte ještě podobné zboží z této populární kategorie snadno online! Často hledaný kousek Moderní pohovka Matylda, modrá máte možnost pořídit pohodlně tady na stránkách v populární kategorii pohovky – 3 sedáky! Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kousky značky MRC. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený a kvalitní produkt Moderní pohovka Matylda, modrá je k dispozici bez obtíží na našem webu ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Mrkněte na další zboží z této populární kategorie z pohodlí domova! Věhlasný výrobce MRC vyrábí vysoce kvalitní zboží ! Udělejte si radost. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více kvalitních produktů od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Levný výrobek Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos máte možnost sehnat právě teď tu na webu umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. Kvalitní a velmi žádaný produkt pořídíte také u nás v oblíbené kategorii pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této sekce v akci. Populární značka MRC pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky !

Tento akční produkt Moderní pohovka Matylda, modrá Kronos od značky s dobrým jménem MRC máte možnost dostat v naší nabídce za rozumné peníze. Nyní pořídíte od 11 023 Kč.