Moderní pohovka Belto, bílá/šedá

Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v... více informací »
Moderní pohovka Belto
Značka: LNO
9 659 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v...

Moderní pohovka nyní za akční cenu! 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru
Jádro je vyplněno pružinami Bonell v kombinaci s PUR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Návštěvy potěší velký rozklad a vás rychlé a jednoduché rozkládání 
Akce je časově omezena a platí do odvolání 

 

Celkové rozměry: 198x95x90cm 
Plocha po roložení: 198x116cm 
 
 
POHOVKA BELTO

Sázíte na jednoduchost a pohodlí? Pohovka Belto vás jistě zaujme. Zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaše návštěva a do úložného prostoru navíc schováte, vše co zrovna nepotřebujete. Udělejte si radost koupí nové pohovky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Unikátní a žádaný produkt Moderní pohovka Belto, bílá/šedá jde pořídit bez obtíží tady na stránkách ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky z této oblíbené sekce za příznivou cenu.
Tento výjimečný produkt Moderní pohovka Belto, bílá/šedá lze nakoupit prostě tady na našem webu v populární rubrice pohovky – 2 sedáky. Nyní si můžete koupit vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci za skvělou cenu! To však není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další skvělé produkty značky LNO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní pohovka Belto, bílá/šedá od skvělé a známé značky LNO máte možnost koupit zde nyní za rozumné peníze. Cenově vychází na 9 659 Kč.