Moderní bytový nábytek Celeste B

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit... více informací »
Moderní bytový nábytek Celeste B
Značka: GIB
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý 
Lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé elementy 
Sestava B zahrnuje: 2x TV stolek 150 + 2x vitrína + 2x police 
LED osvětlení lze dokoupit 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi prodávaný produkt Moderní bytový nábytek Celeste je k dispozici lehce u nás v populární kategorii moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč! Vyhledejte si nové produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Známá značka GIB vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží.
Tento unikátní kus Moderní bytový nábytek Celeste B je k dostání mimo jiné na stránkách zařazený v rubrice obývací systémy! Získejte ještě jiné zboží z této kategorie v akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný kus Moderní bytový nábytek Celeste B od značky se skvělou pověstí GIB můžete najít momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte od 11 999 Kč.