Moderní konferenční stůl H3010, tmavý ořech

Moderní konferenční stůl MDF laminovaný Nábytek se dodává v demontovaném stavu Parametry: (šířka x délka x výška) ... více informací »
Moderní konferenční stůl H3010
Značka: HAL
1 734 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní konferenční stůl MDF laminovaný Nábytek se dodává v demontovaném stavu Parametry: (šířka x délka x výška) ...

Moderní konferenční stůl
MDF laminovaný
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x délka x výška)
110x65x53cm
 
Hodně prodávaný výrobek Moderní konferenční stůl H3010, tmavý ořech je dostupný v pohodě tady na webu umístěný v sekci konferenční stoly! Nyní můžete najít unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka HAL má top zboží
Tento levný produkt můžete koupit bez obtíží tady na našem webu zařazený v kategorii dřevěná deska. Nyní pořídíte unikátní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Akční produkt Moderní konferenční stůl H3010, získáte právě tu na webu umístěný v rubrice dřevěná deska! Nyní pořídíte zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky v bezva akci. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Moderní konferenční stůl H3010, tmavý ořech od společnosti s výborným jménem HAL k dostání v naší nabídce levně. Výhodně za 1 734 Kč.