Moderní sedací souprava Corfu, hnědá

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Moderní sedací souprava Corfu
Značka: FUT
15 514 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete...

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu! 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky 
Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Sedačka Corfu má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Corfu je rozkládací
Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků
Stabilní dřevěná konstrukce 
Dopřejte si designovou sedačku a neuvěřitelnou cenu 
Akční cena platí pro provedení na fotografii (režná látka) 

 
Rozměry: 
274x131cm  
Plocha po rozložení: 200x133cm 
 
ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA CORFU 
 
Neotřelá elegance a harmonické tvary, to je sedací souprava Corfu! Stane se rychle oblíbeným místem odpočinku celé rodiny a v noci poslouží stejně dobře vašim hostům. Dopřejte se pohodlí a styl, vaši sousedé budou jen tiše závidět!
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Corfu. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Corfu se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
 
Ve slevě tento produkt Moderní sedací souprava Corfu, máte možnost koupit zrovna tu na našich stránkách v oblíbené rubrice sedačky rohové. Nyní můžete koupit zlevněné kusy z této populární rubriky za super cenu. Významný dodavatel FUT vám může nabídnout špičkové produkty. A tady je důkaz. Velmi prodávaný kus Moderní sedací souprava Corfu, hnědá pořídíte v pohodě tady na našich stránkách v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Připravili jsme podobné produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Tento unikátní produkt jde nakoupit rovněž tady na našem webu v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Získejte jiné produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Tato značka FUT vám představuje velmi kvalitní sortiment To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také více produktů od dodavatele FUT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento akční kousek Moderní sedací souprava Corfu, hnědá můžete nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Najděte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online.

Nejprodávanější produkt Moderní sedací souprava Corfu, hnědá od společnosti s předním postavením na trhu FUT je dostupný právě teď v naší nabídce extra se slevou. V akci za 15 514 Kč.