Moderní box spring postel Brano 180×200, šedá

  Moderní box spring postel Brano Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Sawana) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Brano 180x200
Značka: ELT
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Brano Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Sawana) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Brano
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Sawana)
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x205x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 Tento žádaný výrobek jde sehnat mimo jiné na stránkách ve známé kategorii s úložným prostorem. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Značka ELT vás obohatí o top výrobky. Však to vidíte sami. Zajímavý produkt Moderní box spring postel Brano lze sehnat právě nyní tady na webu v oblíbené kategorii s úložným prostorem! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Diskontní kus Moderní box spring postel Brano 180x200, šedá od odblíbeného výrobce ELT snadno získáte právě dnes za super peníze. Momentálně v akci za 20 999 Kč.