Moderní rohová sedací souprava Karlos U, bílá/šedá

Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Karlos U
Značka: DBK
13 815 Kč
Ověřit dostupnost
Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má...

Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Kombinace potahů eko-kůže + režná látka 

 
Rozměry
300x140x80cm 
Plocha po rozložení: 270x120cm
Výška sedu: 41 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KARLOS 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Karlos bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Karlos je sedací souprava moderního designu a kvalitního zpracování. Na první pohled zaujme především moderní kombinace dvou potahů. Souprava Karlos má univerzální roh. 
 Tento levný produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, bílá/šedá lze získat také tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice sedačky rohové. Prozkoumejte další výrobky z naší sekce z pohodlí domova! Diskontní produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, bílá/šedá je k získání pohodlně na našich stránkách zařazený v sekci sedačky tvaru u! Vyberte si nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Oblíbený výrobce DBK pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další prověřené produkty od značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Vynikající produkt lze koupit jednoduše tu na webu zařazený v kategorii sedačky tvaru u. Nyní můžete koupit podobné kousky ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky DBK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce DBK vám může poskytnout skvělý sortiment.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, bílá/šedá lze pořídit v pohodě tady na našem webu umístěný v kategorii sedačky tvaru u. Vyberte si ještě jiné kusy z této známé rubriky za super ceny. Tato vyjímečná značka DBK poskytuje prvotřídní výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Moderní rohová sedací souprava Karlos U, bílá/šedá od společnosti se zárukou kvality DBK snadno získáte v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 13 815 Kč.