Manželská postel s roštem margaret 160x200cm – alabastr/mintová

Tento neodolatelný produkt Manželská postel s roštem margaret 160x200cm - alabastr/mintová od našeho předního výrobce LB máte možnost dostat zrovna téměř zdarma. Pouze nyní za 17 508 Kč.
Manželská postel s roštem margaret 160x200cm - alabastr/mintová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
17 508

Popis produktu

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. V manželské posteli Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Na postel je použita krémová barva ve spojení s krásným čalouněním v mintové barvě. Vysoké čalouněné čelo je dominantním rysem postele a je zdobeno prošíváním a knoflíky. Nechybí výrazné zdobení v podobě květin. O čelo se můžete pohodlně opřít při čtení knih nebo sledování televize. Čelo zajišťuje pohodlnou opěru zad.

 

Postel stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které jsou důležité z hlediska odvětrávání matrace a zároveň zajišťují snadný přístup při uklízení. Ložná plocha postele je 160x200cm. Součástí postele je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 20cm je výška sedu/lehu 48,5cm. V případě zájmu můžete…