Regál Melone R3D

Regál Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Regál Melone R3D
Značka: GIB
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Regál Melone  
Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
80x200x40cm Tento exkluzivní produkt Regál Melone R3D máte možnost dostat bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice regály! Mrkněte na nové kusy z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Věhlasný dodavatel GIB má skvělé zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Tento designový kousek Regál Melone R3D jde sehnat přímo tady na webu zařazený v rubrice knihovny a regály! Vyberte si parádní produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Oblíbený dodavatel GIB pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele GIB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kus Regál Melone R3D od výrobce s dobrým jménem GIB lze pořídit aktuálně za extra cenu! Nyní pořídíte za 4 399 Kč.