Dětská postýlka větší Melmen MDF

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván... více informací »
Dětská postýlka větší Melmen MDF
Značka: PIN
6 472 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a když sejmete postranní bočnici, máte rovnou i první plnohodnotnou postel pro vaše dítko. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
144x90x76cm 
 
Kolekce Melmen je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.
Super produkt Dětská postýlka větší Melmen lze zakoupit právě zde tady na stránkách umístěný v kategorii dětské postýlky. Podívejte se na parádní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky PIN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce PIN dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky A tady je důkaz.

Nejprodávanější kus Dětská postýlka větší Melmen MDF s pečetí kvality od značky PIN můžete dostat zde teď právě za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 6 472 Kč.