Stylová rohová sedací souprava Meggie, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

Meggie je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací soupravu... více informací »
Stylová rohová sedací souprava Meggie
Značka: IDZ
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Meggie je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací soupravu...

Meggie je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení 
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Kombinace potahů režné látky 

 
Rozměry
Celkové rozměry 231x175cm
Výška 95cm
Plocha po rozložení: 190x130cm 
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA MEGGIE 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Meggie bude perlou vašeho obýváku. Elegantní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
 Kvalitní a žádaný produkt Stylová rohová sedací souprava Meggie, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh lze získat již dnes tady u nás umístěný v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč. Mrkněte na nové kusy ve zmiňované sekci za super cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé zboží značky IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel IDZ poskytuje vysoce kvalitní zboží A to ještě není vše.

Tento vynikající výrobek Stylová rohová sedací souprava Meggie, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce IDZ pohodlně nakoupíte u nás za extra cenu! Cenově vychází na 14 999 Kč.