Dětská postýlka menší Melmen MDF

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván... více informací »
Dětská postýlka menší Melmen MDF
Značka: PIN
5 677 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Dětská postýlka má velikost 60 x 120 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a když sejmete postranní bočnici, máte rovnou i první plnohodnotnou postel pro vaše dítko. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
124x88x66cm 
 
Kolekce Melmen je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů. Hodně prodávaný produkt Dětská postýlka menší Melmen MDF můžete najít nyní tu na webu ve známé rubrice dětské postýlky. Nyní můžete získat oblíbené produkty z této populární rubriky jednoduše online! U zákazníků oblíbená značka PIN dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky A to je teprve začátek. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele PIN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Hodně oblíbený produkt Dětská postýlka menší Melmen jde nakoupit jednoduše na stránkách v kategorii dětské postýlky! Pořiďte si kvalitní kusy z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Značka PIN pro vás vyrábí skvělé zboží

Vynikající výrobek Dětská postýlka menší Melmen MDF od skvělého výrobce PIN máte možnost pořídit zde teď právě za super peníze! Právě nyní za skvělou cenu 5 677 Kč.