Luxusní dětský pokojíček Angelika A, masiv/MDF

Moderní dětský pokoj v provedení masiv / MDF  Dodáváme v provedení bílá / masiv buk  Matrace není součástí  Nábytek je... více informací »
Luxusní dětský pokojíček Angelika A
Značka: PIN
43 155 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení masiv / MDF  Dodáváme v provedení bílá / masiv buk  Matrace není součástí  Nábytek je...

Moderní dětský pokoj v provedení masiv / MDF 
Dodáváme v provedení bílá / masiv buk 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu
Sestava A zahrnuje: Skřín 2D + komoda 3S + přebalovací pult + postýlka menší + zásuvka pod postýlku + regál 

 
Dětská postýlka má velikost 60 x 120 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a když sejmete postranní bočnici, máte rovnou i první plnohodnotnou postel pro vaše dítko. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
125x93x68cm 
 
Kolekce Angelika je vyrobena z kombinace masivního bukového dřeva a dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.
Velmi žádaný produkt Luxusní dětský pokojíček Angelika A, jde nakoupit nyní na našich stránkách v sekci celé pokoje. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této rubriky jednoduše online! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce PIN pro své zákazníky dodává skvělý sortiment

Oblíbený a kvalitní produkt Luxusní dětský pokojíček Angelika A, masiv/MDF od značky s dlouholetou tradicí PIN jednoduše můžete získat v naší online nabídce za outletovou cenu! Zrovna teď v akci za 43 155 Kč.