Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) – bílý lesk/dub zlatý

Levný kus Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) - bílý lesk/dub zlatý od této skvělé značky LB naleznete u nás levně! Nyní pořídíte za super cenu 12 747 Kč.
Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) - bílý lesk/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
12 747

Popis produktu

Kolekce nábytku Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách lamina dub zlatý a bílé barvy s leskem. Spojení dřevěného dekoru a bílého lesku je stylové a skříň krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě bílý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat. Tento povrch je navíc velmi nenáročný na údržbu. Bílý odstín nábytku prostor rozjasní a zjemní.

 

Nabízená šatní skříň Markus je jednodvéřová. Uvnitř je vybavená 6 policemi a tyčí na šaty. Výška mezi policemi je 30cm. LED světlo v profilu je dlouhé 19,6cm. Otevírání dveří je možné jak vpravo, tak vlevo. Čelní plocha dveří je v bílém lesku. Součástí skříně jsou dvě boční lišty, které se umisťují na boky skříně a jejich rozměr je 20x232x2,6cm (š,v,h).

 

Pokud preferujete moderní styl zkombinovaný s dřevěným dekorem, je kolekce Markus vhodnou volbou. Další prvky z této řady naleznete níže, v souvisejících produktech.

 

Rozměry šatní skříně: 54,8 x 232,6 x 64cm (š,v,h)