Studentská postel s roštem margaret 120x200cm – alabastr/mintová

Tento vynikající produkt Studentská postel s roštem margaret 120x200cm - alabastr/mintová od dodavatele zboží LB máte možnost najít v naší online nabídce trvale výhodně. Aktuálně výhodně za 14 365 Kč.
Studentská postel s roštem margaret 120x200cm - alabastr/mintová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
14 365

Popis produktu

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. Ve studentské posteli Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Na postel je použita krémová/alabastr barva ve spojení s krásným čalouněním v mintové látce. Vysoké čalouněné čelo je dominantním rysem postele a je zdobeno prošíváním a knoflíky. Nechybí výrazné zdobení v podobě květin. O čelo se můžete pohodlně opřít při čtení knih, sledování televize nebo procházení sociálních sítí. Čelo zajišťuje pohodlnou opěru zad.

 

Postel stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které jsou důležité z hlediska odvětrávání matrace a zároveň zajišťují snadný přístup při uklízení. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí postele je lamelový rošt v kovovém rámu, nikoli matrace. Při použití matrace o…