Manželská postel 160x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým

Kvalitní a levný produkt Manželská postel 160x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým od společnosti s dlouholetou tradicí LB jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách výhodně! Akční cena od 16 630 Kč.
Manželská postel 160x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým
Ověřit dostupnost
Značka: LB
16 630

Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku s neobvyklým ormnamentálním čelem, které z této postele dělá skutečnou ozdobu místnosti. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách.

 

Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 160x200cm. Čelo postele je vyrobeno z PPU. Tato postel je dodávaná včetně ortopedického roštu, který je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného montážního vybavení. Námi doporučené příslušenství, stejně jako další varianty postelí Sofia naleznete v souvisejích produktech níže….