Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem a ortopedickým

Oblíbený a kvalitní výrobek Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem a ortopedickým od známého předního výrobce LB pohodlně pořídíte tady teď za výhodné peníze! Akční cena 14 516 Kč.
Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem a ortopedickým
Ověřit dostupnost
Značka: LB
14 516

Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku se zdobeným frézovaným čelem, které zdůrazňuje elegantní neoklasicistní styl, jež je pro tuto kolekci nábytku typický. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách. 

 

Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 160x200cm. Čelo postele je vyrobeno z MDF. Tradiční rustikální nádech navíc podtrhují kulaté nohy. Tato postel je dodávaná včetně ortopedického roštu, který je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného montážního vybavení. Námi doporučené…