Interbyt.cz

Manželská postel s roštem 160x200cm melody – dub zlatý/černý mramor

Velmi oblíbený kousek Manželská postel s roštem 160x200cm melody - dub zlatý/černý mramor od značky s dlouholetou historií LB lze nakoupit tady teď v akci. Cena od 9 393 Kč.
Manželská postel s roštem 160x200cm melody - dub zlatý/černý mramor
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 393
Popis produktu

Manželská postel Melody se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvek, který věrně imituje černý mramor. Dekor dřeva je dub zlatý, u kterého lze krásně vidět kresbu dřeva. Postel je stylovým kouskem a hodí se tak do interiéru, který se nese v moderním duchu. Kromě vizuální stránky potěší i po praktické stránce. Postel stojí na vyšších nožkách, které umožňují prostor pod ní uklidit bez zbytečné námahy a zároveň jsou důležité z důvodu odvětrávání matrace. Předností postele je také čelo, které nejen lahodí oku, ale také plní praktickou funkci. O čelo se můžete opřít při sledování televize či čtení knih.

 

Ložná plocha postele je 160x200cm a je dodávána s ortopedickým roštem, avšak bez matrace. Při použití matrace o výšce 20cm je výška sedu/lehu 50cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Konstrukce postele je vyrobená z lamina o tloušťce 16mm, které je nenáročné na údržbu, jelikož jeho povrch stačí přetřít vlhčeným…