Manželská postel 140x200cm sofia s klasickým čelem, úl. boxem a

Vysoce kvalitní výrobek Manželská postel 140x200cm sofia s klasickým čelem, úl. boxem a od našeho předního výrobce LB jednoduše pořídíte zde teď trvale výhodně! Zrovna teď v akci za 17 117 Kč.
Manželská postel 140x200cm sofia s klasickým čelem
Značka: LB
17 117
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku se zdobeným frézovaným čelem, které zdůrazňuje elegantní neoklasicistní styl, jež je pro tuto kolekci nábytku typický. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách.

 

Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 140x200cm. Čelo postele je vyrobeno z MDF. Tradiční rustikální nádech navíc podtrhují kulaté nohy. Tato postel je dodávaná včetně výklopného roštu s úložným prostorem. Námi doporučené příslušenství, stejně jako další varianty postelí Sofia naleznete v souvisejích produktech níže.

 

Rozměry manželské postele 140x200cm Sofia s…