Manželská postel Helios 180cm, bílá/bílý lesk

  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk  Postel nezahrnuje matraci a rošt   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka... více informací »
Manželská postel Helios 180cm
Značka: IMS
7 489 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk  Postel nezahrnuje matraci a rošt   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka...

 

Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk 
Postel nezahrnuje matraci a rošt  
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 186x92x205cm (180x200cm) 

 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento levný produkt je k dostání teď u nás zařazený v kategorii ložnice! Podívejte se na parádní produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Tento exkluzivní produkt Manželská postel Helios 180cm, bílá/bílý lesk lze sehnat právě nyní tu na stránkách ve známé rubrice 180x200cm. Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší sekce za super peníze. Ve slevě tento kus máte možnost sehnat snadno tu na stránkách ve známé kategorii 180x200cm! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné sekci za akční cenu. Přední dodavatel IMS dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt Manželská postel Helios 180cm, máte možnost získat bez obtíží tu na našich stránkách v rubrice 180x200cm. Pořiďte si akční kousky z této oblíbené sekce ve slevě!

Velmi prodávaný kus Manželská postel Helios 180cm, bílá/bílý lesk od dodavatele s dobrým jménem IMS snadno můžete získat tady nyní za výhodné peníze. Akční cena již od 7 489 Kč.