Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý lesk 233cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky  Doplňky na fotce jsou... více informací »
Šatní skřín Malta 42
Značka: IDZ
17 399 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky  Doplňky na fotce jsou...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky 
Doplňky na fotce jsou černé, ve skutečnosti jsou stříbrné
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
233x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Designový produkt Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý lesk můžete pořídit rovněž tady a teď na našem webu zařazený v rubrice ložnice. Vyberte si parádní zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Vysoce kvalitní kus máte možnost pořídit rovněž na webu umístěný v sekci moderní skříně! Nyní koupíte akční produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další produkty od výrobce IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý lesk 233cm od výrobce s dlouholetou historií IDZ jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní ve slevě! V současnosti za 17 399 Kč.