Komoda kombinovaná malaga – dub zlatý/šedá/černá

Kvalitní a oblíbený produkt Komoda kombinovaná malaga - dub zlatý/šedá/černá od společnosti s výborným jménem LB máte možnost získat teď ve slevě. Akční ceny již od 7 594 Kč.
Komoda kombinovaná malaga - dub zlatý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
7 594

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Komoda nabízí jak výklopná, tak klasická dvířka. Pro uložení drobností slouží šuplík. První výklopné dvířko je skleněné s potiskem, druhé dvířko je plné z MDF. Za velkými dvířky je schovaná policová část. Komoda je upevněna na kovových podpěrách o výšce 10cm a ke stěně je připevněna pomocí úhlového zavěšení.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to…