Předsíňová sestava malaga – dub craft bílý/černá

Unikátní produkt Předsíňová sestava malaga - dub craft bílý/černá od odblíbeného výrobce LB pořídíte online skutečně výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 22 072 Kč.
Předsíňová sestava malaga - dub craft bílý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
22 072

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Šatní skříň je dvoudvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, pěti háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně. Velmi pohodlným a praktickým prvkem předsíně je lavice, kde si můžete při obouvání pohodlně sednout. Sedák má čalouněný potah v šedavém odstínu a výplň je pěnová. Tato lavice má úložný prostor pod sedákem, který má výšku 15cm. Lavice je upevněna na nosném kovovém rámu s kovovou policí na boty. Maximální zatížení lavice je do 100kg.

 

Věšákový panel je složen ze dvou svislých desek, kolmé horní police, pod kterou je kovová tyč pro zavěšení kabátu a čtyři háčky….