Luxusní obývací pokoj Prima B

Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Luxusní obývací pokoj Prima B
Značka: PSK
12 899 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Prima 
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Dodáváme jako komplet nebo jednotlivé elementy 
Sestava B zahrnuje: PRTV107 + P107 + PK107 + PKSZ107 
Další elementy k dokoupení v souvisejícím zboží níže 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě produkt Luxusní obývací pokoj Prima můžete sehnat rovněž tady na stránkách ve známé rubrice moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele PSK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Žádaný produkt Luxusní obývací pokoj Prima máte možnost dostat právě tady u nás v populární rubrice obývací systémy. Nyní najdete další produkty z této známé rubriky za akční cenu. Tato značka PSK pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky
Tento kvalitní výrobek Luxusní obývací pokoj Prima B je k dostání již dnes tady a teď na našich stránkách v populární rubrice obývací systémy! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný výrobce PSK dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty

Oblíbený a kvalitní produkt Luxusní obývací pokoj Prima B značky PSK snadno získáte momentálně téměř zdarma. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 12 899 Kč.