Luxusní pohovka Tamara, žlutá Nube

Moderní pohovka Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube... více informací »
Luxusní pohovka Tamara
Značka: ELT
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube...

Moderní pohovka Tamara 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Kvalitní žinilka Nube – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Výška nožiček 13 cm 
Polohování hlavových opěrek 
Posuv zádových opěrek (vytvoříte si ideální hloubku sezení) 

Rozměry: 
195x103x99-108cm 
Unikátní a oblíbený produkt Luxusní pohovka Tamara, žlutá Nube jde nakoupit snadno tu na webu umístěný v rubrice obývací pokoj. Nyní si můžete vybrat akční produkty z naší sekce za rozumné peníze.
Nejprodávanější produkt Luxusní pohovka Tamara, žlutá lze nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách v populární kategorii pohovky – 2 sedáky! Připravili jsme další výrobky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce ELT nabízí špičkové produkty U nás nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce.
Hodně žádaný produkt Luxusní pohovka Tamara, žlutá lze pořídit v pohodě na našem webu umístěný v sekci pohovky – 2 sedáky. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé kousky značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce ELT svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se!
Tento výjimečný produkt Luxusní pohovka Tamara, žlutá najdete teď tu na webu v oblíbené kategorii pohovky – 2 sedáky! Nyní můžete koupit ještě podobné kousky z této sekce z pohodlí domova. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další zboží od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce ELT poskytuje prvotřídní výrobky A tady je důkaz!
Vysoce kvalitní kus Luxusní pohovka Tamara, žlutá Nube můžete pořídit pohodlně na stránkách v sekci pohovky – 2 sedáky. Prozkoumejte ještě jiné zboží z této populární kategorie za parádní cenu. Oblíbená značka ELT dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a levný produkt jde nakoupit bezprostředně tady u nás ve známé kategorii pohovky – 2 sedáky. Nyní koupíte kvalitní kusy ze zmíněné sekce jednoduše online!
Tento unikátní výrobek Luxusní pohovka Tamara, žlutá naleznete bezprostředně tady na webu zařazený v kategorii pohovky – 2 sedáky! Najděte si ještě jiné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Unikátní výrobek máte možnost pořídit aktuálně tu na našich stránkách v kategorii pohovky – 2 sedáky! Vyhledejte si skvělé zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní kus Luxusní pohovka Tamara, žlutá můžete sehnat bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii pohovky – 2 sedáky. Nyní můžete najít vyjímečné produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Mezi zákazníky oblíbený výrobce ELT vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment.! Vždyť to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Luxusní pohovka Tamara, žlutá Nube od oblíbené značky se zárukou kvality ELT máte možnost sehnat tady levně! Nyní získáte od 20 499 Kč.