Luxusní pohovka Tamara, hnědá Nube

Moderní pohovka Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube... více informací »
Luxusní pohovka Tamara
Značka: ELT
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube...

Moderní pohovka Tamara 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Kvalitní žinilka Nube – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Výška nožiček 13 cm 
Polohování hlavových opěrek 
Posuv zádových opěrek (vytvoříte si ideální hloubku sezení) 

Rozměry: 
195x103x99-108cm 
Kvalitní a levný produkt Luxusní pohovka Tamara, hnědá můžete nakoupit právě teď tu umístěný v sekci obývací pokoj! Připravili jsme zlevněné produkty z této sekce ve výhodné akci!
Tento zlevněný produkt máte možnost nakoupit ještě tu na stránkách umístěný v sekci pohovky – 2 sedáky! Nyní koupíte ostatní produkty ve zmíněné rubrice v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další zboží od výrobce ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Luxusní pohovka Tamara, hnědá můžete dostat prostě tady na stránkách umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky! Nyní koupíte akční produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Věhlasná značka ELT dlouhodobě nabízí top zboží. za příznivou cenu. Vždyť to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi žádaný produkt jde sehnat bezstarostně tady u nás umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky. Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží z této známé sekce jednoduše online! Tento levný kousek Luxusní pohovka Tamara, hnědá Nube jde získat rovnou na stránkách ve známé rubrice pohovky – 2 sedáky. Máme pro vás skvělé produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. Značka ELT dlouhodobě dodává kvalitní zboží.!

Hodně žádaný výrobek Luxusní pohovka Tamara, hnědá Nube od dodavatele s dlouholetou historií ELT pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 20 499 Kč.