Luxusní jídelní set H752 – Prestige line

Moderní jídelní set  Stůl je rozkládací = 180 - 220cm  Je vyroben z materiálů MDF / ocel  Dodáváme v dekoru MDF lakované... více informací »
Luxusní jídelní set H752 - Prestige line
Značka: HAL
33 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní set  Stůl je rozkládací = 180 - 220cm  Je vyroben z materiálů MDF / ocel  Dodáváme v dekoru MDF lakované...

Moderní jídelní set 
Stůl je rozkládací = 180 – 220cm 
Je vyroben z materiálů MDF / ocel 
Dodáváme v dekoru MDF lakované bílé 
Židle v kombinace pochromovaná ocel/eko-kůže 
Součástí setu je jídelní stůl a 6x židle
Židle v provedení bílá/černá 

Parametry
stůl: 180-220x90x76cm 
židle: 42x58x99cm 
 
JÍDELNÍ SET H753 
Stále jste nenašli ten správný nábytek do vaší jídelny? Tato jídelní souprava přinese do vaší jídelny svěží vánek a vás nikdy nepřestane bavit. Vyznačuje se jednoduchostí, elegancí, funkčností. Neváhejte a dejte na první dojem, společné stolování bude vždy příjemné. 
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Vysoce kvalitní kus dostanete rovněž tady a teď na našem webu ve známé kategorii jídelní sety! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této rubriky snadno online. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce HAL svým zákazníkům dodává kvalitní zboží A to ještě není vše!
Tento kvalitní a žádaný výrobek Luxusní jídelní set H752 – Prestige line je dostupný taky na našich stránkách v populární rubrice jídelní sety – dřevěné. Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této sekce na pár kliknutí.

Hodně prodávaný produkt Luxusní jídelní set H752 - Prestige line od oblíbené značky HAL získáte právě dnes za super cenu! Nyní pořídíte za 33 999 Kč.