Luxusní jídelní set H751

Moderní jídelní set  Stůl je rozkládací = 160 - 220cm  Je vyroben z materiálů MDF / ocel  Dodáváme v dekoru MDF lakované... více informací »
Luxusní jídelní set H751
Značka: HAL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní set  Stůl je rozkládací = 160 - 220cm  Je vyroben z materiálů MDF / ocel  Dodáváme v dekoru MDF lakované...

Moderní jídelní set 
Stůl je rozkládací = 160 – 220cm 
Je vyroben z materiálů MDF / ocel 
Dodáváme v dekoru MDF lakované bílé 
Židle v kombinace pochromovaná ocel/eko-kůže 
Součástí setu je jídelní stůl a 4x židle
Židle v provedení bílá/černá 

Parametry
stůl: 160-220x90x75cm 
židle: 45x58x89cm 
 
JÍDELNÍ SET H751 
Stále jste nenašli ten správný nábytek do vaší jídelny? Tato jídelní souprava přinese do vaší jídelny svěží vánek a vás nikdy nepřestane bavit. Vyznačuje se jednoduchostí, elegancí, funkčností. Neváhejte a dejte na první dojem, společné stolování bude vždy příjemné. 
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Žádaný produkt Luxusní jídelní set H751 můžete nakoupit prostě u nás v oblíbené sekci jídelní sety! Nyní koupíte podobné kousky z této populární sekce za super ceny! V očích zákazníků populární značka HAL vám může poskytnout kvalitní výrobky Ve slevě tento produkt jde získat snadno na našem webu v populární sekci jídelní sety – dřevěné! Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této rubriky ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce HAL vyrábí skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě!

Tento akční a ve slevě produkt Luxusní jídelní set H751 originál od výrobce HAL lze koupit právě dnes v bezva akci. Na našich stránkách za 24 999 Kč.