Luxusní jídelní židle H755

Moderní jídelní židle Je vyroben z eko-kůže / laminátových materiálů K dispozici v dubu sonoma / bílý dub Parametry ... více informací »
Luxusní jídelní židle H755
Značka: HAL
2 732 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle Je vyroben z eko-kůže / laminátových materiálů K dispozici v dubu sonoma / bílý dub Parametry ...

Moderní jídelní židle
Je vyroben z eko-kůže / laminátových materiálů
K dispozici v dubu sonoma / bílý dub

Parametry
42x58x99cm
  Tento diskontní kus Luxusní jídelní židle H755 je k získání bez problémů tu na našem webu zařazený v sekci jídelní židle – čalouněné. Prozkoumejte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Tento výrobce HAL má vysoce kvalitní sortiment

Výjimečný a žádaný produkt Luxusní jídelní židle H755 můžete najít ještě na našich stránkách v populární kategorii jídelní židle – čalouněné. Nyní získáte zlevněné produkty z naší rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce HAL vám poskytuje vynikající sortiment Tento kvalitní produkt lze sehnat bez problémů tady na našich stránkách v populární sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Populární výrobce HAL pro vás vyrábí top produkty Vždyť to vidíte sami.

Nový kus Luxusní jídelní židle H755 od populární značky HAL jednoduše můžete sehnat zde nyní extra se slevou! Právě nyní za 2 732 Kč.