Skříň lumera – pinie bílá / dub sonoma truflový

Výjimečný výrobek Skříň lumera - pinie bílá / dub sonoma truflový od známého předního výrobce Nábytek Harmonia jde nakoupit tady a teď právě za extra cenu. Nyní můžete mít za 21 990 Kč.
Skříň lumera - pinie bílá / dub sonoma truflový

Popis produktu

Milujete jemný styl francouzského venkova? My vám ho troška přiblížíme. Provensálský styl odráží francouzský venkov. Vztahuje se na oblast jihovýchodní Francie u Středozemního moře. Doprovází ho jemnost barevných tónů, ženskost a elegance. Je velmi romantický a jeho dominantní barvou je bílá. Takovou krásně romantickou je i ložnicová sestava LUMERA v provensálském stylu.

Skříň LUMERA je výbornou volbou pro vaše oblečení. Pětidveřová skříň se zrcadlem vás každý den překvapí tím, co všechno se do ní vejde. Je prostorná. Na pravé a levé straně je věšáková část, která vám poslouží na zavěšení si ať šatů, obleků nebo košil. Ve střední části skříně se nacházejí čtyři police, které oddělujícím prostor na pět úložných ploch. Troje dveří zdobí zrcadlo, ve kterém si můžete zkontrolovat svůj zevnějšek. Skříň 5-dveřová se zrcadlem, policová a věšáková část LUMERA. Tloušťka materiálu korpus: 16/36 mm.