Pohovka Luis, bílo/tyrkysová

  Moderní sedací souprava Luis nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na... více informací »
Pohovka Luis
Značka: Mrs
15 153 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Luis nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na...

 

Moderní sedací souprava Luis nyní v akci! 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Kvalitní žinilkový potah + eko-kůže na korpus 
Sedací souprava Itaka je rozkládací 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 

 
Rozměry: 
202x92x90cm 
Rozklad: 202x130cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA LUIS 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Luis! A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. 
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
  Často hledaný produkt Pohovka Luis, bílo/tyrkysová máte možnost najít právě na našem webu umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky. Nyní pořídíte zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! Významný dodavatel Mrs dodává špičkové zboží.

Kvalitní a levný produkt Pohovka Luis, bílo/tyrkysová můžete nakoupit již dnes tady a teď na našich stránkách v populární kategorii pohovky – 2 sedáky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele Mrs. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kousek Pohovka Luis, bílo/tyrkysová s pečetí kvality od značky Mrs jednoduše pořídíte nyní ve výprodejové akci! K sehnání zrovna v akci za 15 153 Kč.