Moderní ložnice Xelios + osvětlení

Moderní ložnicová sestava Xelios  Dodáváme v dekoru dub craft zlatý + bílá  ABS hrany  Systém otevírání zásuvno-skládaný... více informací »
Moderní ložnice Xelios + osvětlení
Značka: LAS
31 415 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní ložnicová sestava Xelios  Dodáváme v dekoru dub craft zlatý + bílá  ABS hrany  Systém otevírání zásuvno-skládaný...

Moderní ložnicová sestava Xelios 
Dodáváme v dekoru dub craft zlatý + bílá 
ABS hrany 
Systém otevírání zásuvno-skládaný na kolejnicích HETTICH 
Součástí je lišta s LED osvětlením 
Postel nezahrnuje matraci a rošt 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 230x215x65cm 
Komoda: 93x90x40cm 
Postel s nočními stolky: 256x92x208cm  (ložná plocha 160x200cm)
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Kvalitní a levný kus máte možnost získat v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené sekci moderní ložnice. Mrkněte na akční zboží z naší sekce za super peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce LAS dlouhodobě dodává top zboží.

Hodně oblíbený produkt Moderní ložnice Xelios + osvětlení máte možnost koupit nyní tady u nás v sekci moderní ložnice. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky za super peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele LAS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Neodolatelný produkt Moderní ložnice Xelios + máte možnost nakoupit prostě na webu umístěný v rubrice moderní ložnice. Vyberte si zlevněné kusy z této sekce za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele LAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce LAS vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky

Tento exkluzivní kus Moderní ložnice Xelios + osvětlení od populárního výrobce LAS lze koupit nyní za parádní cenu. V akci za 31 415 Kč.