Interbyt.cz

Rohová skříň do ložnice sofia s plnými dveřmi – béžová/lento

Vysoce kvalitní produkt Rohová skříň do ložnice sofia s plnými dveřmi - béžová/lento od známé značky LB pohodlně získáte bezpečně online téměř zdarma! Na našich stránkách za 13 946 Kč.
Rohová skříň do ložnice sofia s plnými dveřmi - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 946
Popis produktu

Rohová skříň nabízí stejně jako klasická šatní skříň policový systém i šatní tyč pro zavěšení ramínek s oděvy. Navíc ale skvěle využijete často opomíjený roh místnosti. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia je tato skříň vyrobena z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Dveře jsou zavěšené klasicky v pantech a budou se vám snadno otevírat díky elegantní zdobné úchytce, umístěné v prostřední části dveří.

 

Úhlový závěs je 45°, úhel otevření je 95°. Křídla dveří jsou zdobená dvěma pruhy vyřezávaného frézovaného reliéfu. Vnitřní uspořádání skříně je rozdělené do dvou výklenků, které nelze zaměnit. V levé, menší části se jedná o policový systém na skládané prádlo s šesti rovnoměrně rozmístěnými policemi. Pravý, větší výklenek, obsahuje tři širší police a visící plochu, kterou zajišťuje šatní tyč. Každá z polic skříně může být zatížena 10kg….