Ložnice catalina ii

Velmi prodávaný produkt Ložnice catalina ii od známého výrobce FI jednoduše získáte tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 35 463 Kč.
Ložnice catalina ii
Značka: FI
35 463 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ložnice Catalina II se skládá z celočalouněné postele Camilla, skříně Catalina s posuvnými dveřmi, široké komody Rango se zásuvkami a 2 nočních stolků Rango se zásuvkami.

 

Krásná celočalouněná postel v moderním provedení vám díky svému vysokému čelu přináší extra pohodlí při čtení knihy před spaním, a také díky nohám přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti a snadnějšímu úklidu. Postel je celočalouněná a použitá látka v hořčicově žlutém odstínu nese označení PRIMO 48. Přední i zadní čelo je zdobeno svislým prošíváním. Tato varianta postele Camilla má černé nohy. Matrace ani rošt nejsou součástí, můžete si tedy po postele umístit svůj vlastní včetně matrací, popřípadě v doporučených produktech níže naleznete výběr nejvhodnějších variant k dokoupení. Výška umístění roštu je volitelná, a to 24,5-31,5cm od země. Bočnice je vysoká 43,5cm. Nosnost je 200kg. Úložný prostor není u této postele k dispozici. Středová část postele je zpevněná příčkou a podložená nožkami….