Ložnice margaret – alabastr/zelená/champagne

Velmi oblíbený výrobek Ložnice margaret - alabastr/zelená/champagne od značky s dobrým jménem LB pohodlně seženete teď levně. Ceny již od 60 991 Kč.
Ložnice margaret - alabastr/zelená/champagne
Ověřit dostupnost
Značka: LB
60 991

Popis produktu

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. V ložnici zařízené nábytkem Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Na nábytek je použita krémová/alabastr barva ve spojení s krásnou světle zelenkavou a champagne (světle krémovým) čalouněním. Výrazné zdobení, tvarování a úchytky ve tvaru kvítek dodávají nábytku vyšší eleganci. Nábytek stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které zajišťují snadný přístup při uklízení. Ložnice se skládá z manželské postele, dvou nočních stolků, čtyřdveřové šatní skříně a komody.

 

Vysoké čalouněné čelo je dominantním rysem manželské postele a je zdobeno prošíváním s knoflíky. Nechybí výrazné zdobení v podobě květin. O čelo se můžete pohodlně opřít při čtení knih nebo sledování televize. Čelo…