Elegantní sedací souprava London, hnědá Magic Velvet, levý roh

Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii Kvalitní žinilková látka... více informací »
Elegantní sedací souprava London
Značka: Mjn
23 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii Kvalitní žinilková látka...

Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii Kvalitní žinilková látka Magic Velvet Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus Rozměry: (délka x šířka x výška)
275x154x82cm
Plocha po rozložení: 225x125cm

Tento exkluzivní výrobek Elegantní sedací souprava London, hnědá Magic Velvet, levý roh od značky se zárukou kvality Mjn lze sehnat již dnes skutečně levně. V akci od 23 999 Kč.