Věšák Linteo 115

  Luxusní moderní bytový systém Linteo  Korpus: bílý / dub trufla  Dvířka: bílý lesk MDF  Další elementy lze... více informací »
Věšák Linteo 115
Značka: EXT
2 575 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní moderní bytový systém Linteo  Korpus: bílý / dub trufla  Dvířka: bílý lesk MDF  Další elementy lze...

 

Luxusní moderní bytový systém Linteo 
Korpus: bílý / dub trufla 
Dvířka: bílý lesk MDF 
Další elementy lze dokoupit 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
88x194x35cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento zlevněný kousek Věšák Linteo 115 můžete dostat nyní na webu zařazený v rubrice drobný nábytek. Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Významný dodavatel EXT dodává skvělé výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce EXT. Najdete je níže na této stránce.
Akční produkt Věšák Linteo 115 máte možnost koupit lehce tady u nás v oblíbené kategorii věšáky! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z naší sekce na pár kliknutí! Tento výrobce EXT má k dispozici kvalitní produkty Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce EXT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Věšák Linteo 115 od výrobce se zárukou kvality EXT lze získat aktuálně za výhodnou cenu! Právě nyní za 2 575 Kč.