Moderní sedací souprava Matti Roh: Orientace rohu Levý roh

Rohová sedací souprava Matti Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor Jádro je vyplněno pružinami Faliste a PUR... více informací »
Moderní sedací souprava Matti  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: FIL
15 499 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Matti Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor Jádro je vyplněno pružinami Faliste a PUR...

Rohová sedací souprava Matti
Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor
Jádro je vyplněno pružinami Faliste a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků zajištuje velmi pohodlné sezení
Sedací souprava má dřevěné nožky
Dodáváme v provedení pravý či levý roh
Akční cena je planá pro potahy na fotografii 

 
Parametry: 
250x160x83cm, rozklad: 200x124cm
 

Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. 
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
 

 Neodolatelný produkt můžete sehnat lehce tady a teď na našem webu umístěný v sekci black and white klasika! Podívejte se na ještě ostatní zboží z naší sekce za skvělou cenu. Věhlasný dodavatel FIL dodává prvotřídní zboží. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky FIL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Moderní sedací souprava Matti Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s mnohaletou tradicí FIL lze získat aktuálně na našich stránkách se slevou. V akci za 15 499 Kč.