Levná komoda Aron sonoma

Moderní komoda  Dodáváme v dekoru sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  86x85x41cm    Materiál Vyrobeno z... více informací »
Levná komoda Aron sonoma
Značka: IDZ
1 805 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda  Dodáváme v dekoru sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  86x85x41cm    Materiál Vyrobeno z...

Moderní komoda 
Dodáváme v dekoru sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
86x85x41cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součá
Kvalitní a žádaný produkt Levná komoda Aron sonoma máte možnost získat přímo tady a teď na našem webu ve známé kategorii komody! Mrkněte na ještě podobné produkty z naší sekce za skvělou cenu! Populární výrobce IDZ svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky IDZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Levná komoda Aron sonoma originál od výrobce IDZ snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. V akci za 1 805 Kč.