Moderní komoda v lesku Tony, bílá

    Velmi moderní komoda Tony   Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Moderní komoda v lesku Tony
Značka: CAM
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní komoda Tony   Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 
 

Velmi moderní komoda Tony  
Korpus: bílý 
Dvířka: bílý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
132x92x38cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Oblíbený a kvalitní kus Moderní komoda v lesku Tony, naleznete lehce tady na stránkách umístěný v rubrice ložnice! Mrkněte na akční produkty z naší sekce za skvělou cenu.
Hodně prodávaný produkt máte možnost najít právě teď tu na stránkách v sekci dvířkové komody. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této populární sekce za outletovou cenu. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce více kvalitních produktů značky CAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka CAM pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment.

Hodně oblíbený výrobek Moderní komoda v lesku Tony, bílá od oblíbené značky se zárukou kvality CAM lze nakoupit tady teď právě za rozumné peníze! Nabídka od 5 499 Kč.