Studentský nábytek/pracovna Drake A, dub bílý/grafit lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava A zahrnuje: PC stůl + závěsná... více informací »
Studentský nábytek/pracovna Drake A
Značka: GIB
13 131 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava A zahrnuje: PC stůl + závěsná...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Sestava A zahrnuje: PC stůl + závěsná skřínka + regál + komoda 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Vysoce kvalitní produkt lze nakoupit právě tady u nás umístěný v rubrice studentské pokoje. Nyní koupíte oblíbené produkty z naší rubriky za báječnou cenu.

Kvalitní a žádaný výrobek Studentský nábytek/pracovna Drake A, dub bílý/grafit lesk od skvělé a známé značky GIB můžete získat v aktuální nabídce opravdu levně! Nyní získáte od 13 131 Kč.