Šatní skřín Drake SZ150, dub monastery/černý lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Vnitřní uspořádání skříně na fotograficíh  Lze dokoupit osvětlení skříně, viz. související... více informací »
Šatní skřín Drake SZ150
Značka: GIB
9 454 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Vnitřní uspořádání skříně na fotograficíh  Lze dokoupit osvětlení skříně, viz. související...

Moderní bytový nábytek Drake 
Vnitřní uspořádání skříně na fotograficíh 
Lze dokoupit osvětlení skříně, viz. související produkty 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x215x68cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Unikátní a oblíbený kousek Šatní skřín Drake SZ150, dub monastery/černý lesk od společnosti s předním postavením na trhu GIB seženete momentálně na webu extra výhodně. Výhodně za super cenu 9 454 Kč.