Interbyt.cz

Obývací stěna sofia – béžová/lento

Výjimečný výrobek Obývací stěna sofia - béžová/lento od přední společnosti LB můžete získat zde napořád výhodně. Nyní nakoupíte za 21 518 Kč.
Obývací stěna sofia - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
21 518
Popis produktu

Obývací stěnu Sofii bychom si mohli pro představení rozdělit pro lepší přehlednost do několika částí. Začněme tedy prostřední částí. Úplně nahoře vidíme širokou otevřenou polici, kde si můžete vyskádat vaše oblíbené dekorace. Pod ní nalezneme výklopná dvířka zdobená ornamenty, s písty na horní straně. Vyklápí se tedy směrem vzhůru, úhel otevření dvířek je 110 stupňů. Pro větší bezpečnost jsou dvířka navíc jištěna třemi klasickými panty, a za nimi již není prostor dále dělený. Pod těmito dvířky nás potěší další široká otevřená police, které budou slušet rámečky s fotografiemi, na něž zde bude krásně vidět. Pod ní nás nadchne výklenek pro televizi, jehož rozměry jsou 104,8x84x58,8cm (š, v, h). Doporučujeme televizi s maximální úhlopříčkou 46″. 

 

Pokud se podíváme po levé i pravé straně již představené části obývací stěny, nelze přehlédnout prosklená dvířka po obou stranách. Ta se vám budou pohodlně otevírat díky krásným designovým kovovým úchytkám, ostatně, tyto úchytky…