Sestava nábytku do ložnice sofia i s postelí 160x200cm – béžová/lento

Tento žádaný kousek Sestava nábytku do ložnice sofia i s postelí 160x200cm - béžová/lento od předního výrobce LB dostanete tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 64 900 Kč.
Sestava nábytku do ložnice sofia i s postelí 160x200cm - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
64 900

Popis produktu

Interiér ložnice v klasickém stylu je vhodný pro ty, kteří v turbulentním světě hledají příjemnou a uklidňující atmosféru. Díky světle přirozené barvě je ložnice Sofia vizuálně příjemná a v takovém prostředí má samozřejmě potenciál uvolnit a obnovit sílu. Teplé, světlé pastelové tóny plus minimální množství kontrastů a barevných odstínů zachovává vizuální rovnováhu stylu. V ložnici nejsou žádné ostré rohy. Díky hladkým přechodům je nábytek elegantní a estetický.

 

Noční stolky se skládají ze dvou zásuvek. To je dost na to, abyste měli všechny potřebné věci po ruce. Mezi nimi se rozprostírá velká manželská postel s ornamentálním čelem, jejíž součástí je ortopedický lamelový rošt. Matrace není součástí sestavy. Praktická je také zásuvková komoda středních rozměrů, jež hravě pojme náhradní povlečení, deky či osobní předměty. Prostorná a funkční skříňová skupina je celkem čtyřkřídlá. Vybavená je policovým systémem a zároveň dvěma tyčemi na oblečení. Zrcadlové panely na dveřích…