Noční stolek Lenka, sonoma / bílá

    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se... více informací »
Noční stolek Lenka
Značka: HAL
1 150 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se...

 
 

Velmi moderní noční stolek Lenka
Dodává se v dubovém dekoru sonoma
Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
39x44x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu.
Tento neodolatelný produkt je dostupný snadno tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky. Prozkoumejte unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Máme toho více, u nás najdete více kousků značky HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka HAL vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment Tento akční a ve slevě kousek Noční stolek Lenka, sonoma najdete pohodlně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky. Máme pro vás ještě další kousky z této populární rubriky za parádní cenu!
Tento kvalitní a žádaný produkt najdete právě teď na našem webu umístěný v kategorii noční stolky. Vyhledejte si zlevněné kusy ve zmiňované rubrice snadno online. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce HAL vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Akční a ve slevě výrobek Noční stolek Lenka, sonoma / bílá od společnosti s úžasnou pověstí HAL můžete najít nyní téměř zdarma! Stojí teď u nás 1 150 Kč.