Komoda Lenka 3, sonoma

    Velmi moderní komoda Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Komoda má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v... více informací »
Komoda Lenka 3
Značka: HAL
2 306 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní komoda Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Komoda má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v...

 
 

Velmi moderní komoda Lenka
Dodává se v dubovém dekoru sonoma
Komoda má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
77x82x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu.Kvalitní produkt Komoda Lenka 3, sonoma máte možnost získat snadno u nás v oblíbené rubrice ložnice. Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele HAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce HAL pro vás připravuje špičkový sortiment. A to ještě není vše!
Tento oblíbený produkt jde koupit také tu na našich stránkách ve známé kategorii šuplíkové komody. Pořiďte si ještě další produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! Známý výrobce HAL vám představuje skvělé výrobky To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více kousků od výrobce HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Komoda Lenka 3, sonoma od známého předního výrobce HAL seženete aktuálně na webu až neuvěřitelně levně. Právě nyní za 2 306 Kč.