Noční stolek Lenka, bílý

    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodáváno v bílé barvě Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v demontovaném... více informací »
Noční stolek Lenka
Značka: HAL
1 333 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodáváno v bílé barvě Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v demontovaném...

 
 

Velmi moderní noční stolek Lenka
Dodáváno v bílé barvě
Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
39x44x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu. Akční a ve slevě produkt Noční stolek Lenka, bílý jde nakoupit jednoduše na webu zařazený v rubrice noční stolky. Najděte si další výrobky z této populární sekce za super peníze! U zákazníků oblíbená značka HAL vás obohatí o vynikající sortiment A to ještě není vše.

Zcela unikátní výrobek Noční stolek Lenka, bílý od populární značky HAL jednoduše naleznete bezpečně online v akci! Právě lze objednat jen za 1 333 Kč.